Niemand zeggen

Niemand zeggen - Karen Rose | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Karen Rose
DIMENSIE
7,9 MB
BESTANDSNAAM
Niemand zeggen.pdf

Wil je het boek lezen?Niemand zeggen in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Karen Rose. Lezen Niemand zeggen Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.Recensie van Vrouwenthrillers.nl


...ven bij Niemand zeggen. Karen Rose heeft in 'Niemand zeggen' een heftig onderwerp gekozen, namelijk (extreem) huiselijk geweld ... Niemand zeggen - Karen Rose - 9789026149061 | Bruna.nl ... . Dat maakt het verhaal soms heel heftig om te lezen en dat begint meteen al bij de proloog. Die komt hard binnen bij de lezer en zet de toon voor de rest van het boek. "Niemand zeggen is het debuut van de Amerikaans misdaadauteur Karen Rose in 2003. Daarna schreef ze tot 2015 nog eens vijftien andere romantische thrillers. Haar boeken zijn regelmatig te vinden op de bestsellerlijsten. Nog niet al haar boeken zijn in het Nederlands vertaald, maar ... Zakdoekje leggen - Wikipedia ... . Haar boeken zijn regelmatig te vinden op de bestsellerlijsten. Nog niet al haar boeken zijn in het Nederlands vertaald, maar ik ga absoluut op zoek naar meer boeken van deze schrijfster. Niemand zeggen. De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom. Voorz...



GERELATEERDE BOEKEN