Het feest

Het feest - Elizabeth Day | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Elizabeth Day
DIMENSIE
7,1 MB
BESTANDSNAAM
Het feest.pdf

Wil je het boek lezen?Het feest in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Elizabeth Day. Lezen Het feest Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Het feest van Elizabeth Day is een roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment. Een heerlijke standensatire en een meeslepende thriller ineen.Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.Martin Gilmour en Ben Fitzmaurice zijn al vijfentwintig jaar beste vrienden, vanaf het moment dat ze elkaar ontmoetten op Burtonbury School. Ze vormen een apart stel: een arbeiderszoon en de golden boy uit een aristocratische familie. Martin weet dat er door anderen vraagtekens worden gezet bij hun vriendschap, maar hij doet alles voor Ben. Hij bewaart zelfs Bens grootste geheim.Op Bens veertigste verjaardag, omringd door het Britse establishment dat zich laaft aan champagne en drugs, bekruipt Martin voor de zoveelste keer het gevoel dat hij er niet bij hoort. Ook zijn vrouw Lucy, die al vanaf het begin argwaan koestert, voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen om de vriendschap op het spel te zetten. Toch?Het feest is een vlijmscherpe kritiek op de Britse elite en de ongeschreven wetten van de upper class.***** "Een heerlijke standensatire en een meeslepende thriller ineen, die wel vergeleken wordt met Donna Tartts De verborgen geschiedenis.' – Judith Eiselin in NRC Handelsblad**** "Een vlijmscherpe fileersessie van de zogenaamde elite, English Style. Je kunt erom lachen. Huilen mag ook.' – Koen Eykhout in De Limburger'Wat hebben we zin in deze inkzwarte psychologische thriller over de ongeschreven wetten van de Britse Upper class.' – De VPRO-gids


...st van Elizabeth Day is een roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment ... Elizabeth Day Het feest Recensie ∗∗∗∗ - Alles over boeken ... ... . Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis. Welk lidwoord (de of het): "de feest" of "het feest", wij helpen je graag. Betekenis van feest: Een gezellige gelegenheid als er bijvoorbeeld iets te vieren is... Hylkema, Nico - Day, Elizabeth - ... Elizabeth Day Het feest Recensie ∗∗∗∗ - Alles over boeken ... ... . Betekenis van feest: Een gezellige gelegenheid als er bijvoorbeeld iets te vieren is... Hylkema, Nico - Day, Elizabeth - Bijtend portret van de Engelse standenmaatschappij [Recensie] Dat het Engelse establishment niet bepaald uitblinkt in intelligente en sympathieke personages mag deze dagen bekend geacht worden. De wijze waarop journaliste en schrijver Elisabeth Day in de roman ´Het feest´ afrekent met die ...



GERELATEERDE BOEKEN